Tanie wydajne urządzenie laserowe marki Canon

Tanie wydajne urządzenie laserowe marki Canon

Niezależnie czy potrzebujesz drukarki do domu czy do firmy, przeważnie szukasz urządzenia wydajnego, gabarytowo nie za dużego, ale przede wszystkim nie drogiego. W tym artykule chciałbym Ci przedstawić drukarkę, która spełni Twoje nawet największe oczekiwania. Omawianym modelem będzie drukarka laserowa marki Canon, która jest wykonana i wyprodukowana na bazie HP.

Kupując to urządzenie będzie można z czystym sumieniem powiedzieć, że będzie znacząco się wyróżniało od innych drukarek występujących na rynku. Canon LBP253X to wręcz idealny wstęp do drukowania w dużych grupach roboczych. Dzięki tej małej niezawodnej drukarce można z szybkością wydrukować dokumenty, które będą charakteryzowały się wysoką jakością druku, dzięki bogato wyposażonej czarno-białej drukarce laserowej A4. Co więcej takie urządzenie będzie idealnie wygadało na Twojej szafce czy miejscu w który będzie stało, ponieważ małe rozmiary i elegancki wygląd drukarki  LBP253x sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem, w którym zastosowano wszystkie najważniejsze funkcje. Warto dodać, że urządzenie bazuje na intuicyjnej obsłudze, a stoi za tym kolorowy ekran o przekątnej 8,9cm. Dzięki tak niewielkiemu ekranowi możesz znacząco zaoszczędzić swój czas, ponieważ różne opcje są dostępne zaledwie po jednym lub dwóch kliknięciach – nawet niedoświadczony użytkownik może z łatwością wykorzystać pełen potencjał LBP253x.

Drukarkę wyróżnia również opcja łączenia się z smartfonem łatwym drukowaniem. Ponadto drukarka posiada wbudowany moduł NFC. Dzięki temu łatwo i prosto wydrukujesz dokument z telefonu, nie włączając komputera. Wystarczy zainstalować aplikacje od Canona o nazwie Canon PRINT Business. Drukarka laserowa jest również doskonałym wsparciem dla urządzeń przenośnych i usług w chmurze.

 

Główne dane techniczne produktu:

Specyfikacja urządzenia:

- miejsce użytkowania: dom/małe biuro

- przeznaczenie do druku: tylko mono - tekst i grafika

- rodzaj urządzenia: jednofunkcyjne - tylko funkcja druku

- technologia druku: laserowa monochromatyczna

- format: A4

- szybkość procesora: 525 MHz

- szybkość drukowania mono: do 33 stron A4/min

- czas do wydruku pierwszej strony: do 6 sekund

- automatyczny druk dwustronny: tak

- waga produktu (netto): ok. 12,4 kg

- szerokość produktu: 403 mm

- głębokość produktu: 377 mm

- wysokość produktu: 317mm

- zużycie energii: średnio 550 W

 

 

Ponadto tak jak zostało już wcześniej wspomniane Canon LPB253X znacząco będzie się wyróżniał od innych drukarek w tym segmencie cenowym. Korzyści, które przemawiają za kupnem tego urządzenia jest bardzo dużo. Do takich korzyści zaliczamy miedzy innymi:

- automatyczny druk dwustronny

- monochromatyczna drukarka A4 z funkcją NFC 

- dokumenty drukowane są z prędkością 33 str/min

- prosta obsługa przy użyciu intuicyjnego kolorowego ekranu dotykowego

- możliwość drukowania przez USB

- możliwość drukowania bezpośrednio z dowolnego tabletu lub smartfona dzięki funkcji NFC Touch & Print

 

Jeśli artykuł o powyższej drukarce Cię zaciekawił i byłbyś zainteresowany przetestować ja w naszym sklepie stacjonarnym to serdecznie ZAPRASZAMY.

Nasz sklep stacjonarny mieści się na ul. Woronicza 50 lok. 4.

W ofercie mamy dostępne urządzenia poleasingowe z niskim przebiegami i konkurencyjnymi cenami.

Zostaw komentarz