HP

Podkategorie

Jest 173 produktów.

Pokazano 1-50 z 173 pozycji

Aktywne filtry

O firmie HP

Drukarki HP znane są obecnie na całym świecie. Ta amerykańska firma specjalizuje się w produkcji niezawodnego sprzętu, który świetnie sprawdza się zarówno podczas pracy w domu jak i jest także narzędziem pracy w większych firmach. Marka ta  oferuje swoje produkty od 1939 roku i w swoich ofertach posiada także przenośne komputery oraz inne urządzenia wielofunkcyjne. Setki pozytywnych opinii sprawiły, że HP to obecnie wiodąca marka, znajdująca się na pierwszym miejscu w sprzedaży drukarek.  Mając na uwadze sprawne działanie opisywanych urządzeń, użytkownik powinien pamiętać o zaopatrywaniu się  w oryginalne tonery bądź dostępne na rynku równie jakościowo dobre zamienniki.

Tonery do drukarki HP

Zrozumiałą sprawą jest to, iż wiele osób ma wątpliwości czy zakup zamiennika toneru do drukarki jest właściwą decyzją. Obecnie jednak nie powinniśmy obawiać się, że zakupiony zamiennik wpłynie na jakość działania posiadanego przez nas urządzenia. Istotnym czynnikiem wpływającym na wzrost popularności sprzedaży zamienników jest fakt, że są one tańsze od oryginalnych tonerów. Co ciekawsze, jakość wydruku po zamontowaniu zamiennika praktycznie nie różni się od dokumentów wydrukowanych oryginalnym tonerem. Warto mieć na uwadze również to, że zdarza się również, że zamienniki mają większą wydajność niż oryginalne, to znaczy, że na zamienniku można wydrukować więcej stron.  Ponadto większość tonerów posiada tak zwany chip najnowszej generacji, który powoduje, że toner pracuje nawet z najnowszym oprogramowaniem do drukarek. Wszystkie tonery do drukarek HP posiadają 2-letnią gwarancję. Zamienniki, ale i oryginalne tonery są nowe, odpowiednio zapakowane i gotowe do użycia. Wysokiej jakości zamienniki dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują świetną jakość wydruku. Dostępne modele tonerów pasują między innymi do takich drukarek jak: seria HP Laserjet, HP LaserJet Enterprise, HP Color LJ. Co ważne, w ofercie  sklepu można znaleźć tonery, które pasują do większości drukarek.

Jeśli pojawiają się wątpliwości co do tego, czy dany zamiennik będzie odpowiedni do modelu drukarki, można bez problemu skontaktować się  za pośrednictwem formularza kontaktowego z naszym ekspertem, który pomoże przy wyborze odpowiedniego dla Państwa drukarki tonera. Zapraszamy do zakupów zarówno oryginalnych części, ale także zamienników, które równie dobrze sprawują swoją rolę.