CANON

Podkategorie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

  • Tonery Canon

W swojej ofercie posiadamy tonery kompatybilne z kserokopiarkami i drukarkami laserowymi marki Canon. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, specjalizująca się głównie w produkcji urządzeń optycznych, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania i małą awaryjnością. 

Nasza oferta

Posiadamy tonery zamienne kompatybilne do wielu drukarek czy kserokopiarek marki Canon. Znajdą tu Państwo zarówno tonery w klasycznym czarnym kolorze, jak i tonery czerwone, niebieskie lub żółte. Działają one w zgodności z takimi modelami drukarek  jak Canon IR 2520, Canon IR 2525, Canon IR2530, Canon IR 2525 I, Canon IR 2530 I, Canon IR 2520 I oraz wiele innych. Szczegółowy opis wszystkich kompatybilnych urządzeń znajduje się w opisie każdego tonera. Dodatkowo nasze tonery posiadają większą pojemność względem oryginalnych tonerów, co przekłada się na ilość możliwych do wydrukowania dokumentów czy zdjęć przy pomocy jednego tonera.

O jakości naszych produktów świadczy fakt, iż wyróżnione są międzynarodowymi certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001. Dodatkowo tonery objęte są 24-miesięczną gwarancją na wypadek nieoczekiwanych uszkodzeń bądź niewłaściwego działania sprzętu. W każdym tonerze znajduje się chip najnowszej generacji zgodny ze stale aktualizowanym oprogramowaniem drukarek, dzięki czemu skonfigurowanie tonerów z poziomu komputera odbędzie się bezproblemowo.

Przewaga zamienników

Tonery czy tusze zamienne przeważają nad oryginalnymi częściami producentów głównie ze względu na cenę. Zamienniki są bowiem znacznie tańsze, przy czym nie ustępują oryginałom w kwestii jakości wydruku czy kompatybilności z urządzeniem. Jeśli jednak mają Państwo wątpliwości, jaki toner zamienny wybrać do swojej drukarki lub kserokopiarki, istnieje możliwość kontaktu z naszymi doradcami.