Jesteśmy dla naszych klientów już od 10 lat. Nasz serwis to wykwalifikowana kadra techników-elektroników i inżynierów z bogatym doświadczeniem w usuwaniu nietypowych usterek również elektronicznych. Wykonujemy bieżące konserwacje, wymiany i regeneracje rzadko dostępnych podzespołów lub modułów. W swej pracy zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, co przez pryzmat powierzonych nam zadań pozwala na osiągnięcie długofalowej współpracy.
Nasza obecność na rynku od 2009 roku pozwoliła na wypracowanie konkretnych standardów i procedur, dających solidne podstawy do współpracy z największymi firmami, sektorem publicznym czy dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych (wsparcie techniczne).
                                                                                        
Prowadzimy serwis drukarek laserowych, kserokopiarek oraz przeglądy i naprawy - urządzeń peryferyjnych takich marek HP, Lexmark, Samsung, Brother, Xerox, Dell, Epson, Kyocera, OKI, Konica Minolta, Panasonic, Philips, Develop, Olivetti itp.
                                                                                                                                           
Oferujemy dojazd do klienta na terenie Warszawy (Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Śródmieście itp.), Piaseczna i okolic południowej Warszawy.
Chcesz kupić urządzenie ?
Naszym stałym klientom doradzimy w wyborze drukarki, kserokopiarki, oferujemy sprawdzone rozwiązania druku biurowego, tanie tonery, materiały eksploatacyjne, podzespoły - oryginalne ale i zamienniki. Pomagamy optymalizować i kontrolować koszty wydruków w Twojej firmie.
                             
Dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek - tonery, bębny, folie,unity, developery, tusze itp. Błyskawiczne terminy realizacji zamówień, nawet tego samego dnia na terenie Mokotowa; Ursynów, Sadyba, Służewiec, Wilanów, Okęcie, Raszyn, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Wólka Kosowska, Grójec, Piaseczno, centrum i cała Warszawa.
Oferujemy usługi w zakresie: sprzedaż, wynajem, dzierżawa kserokopiarek - Canon, Ricoh, Konica Minolta, Kyocera, Triumph Adler.
                                                                                  
Wstępna diagnoza jest bezpłatna, realizowana po dostarczeniu urządzenia przez klienta do naszego serwisu. W przypadku dużych urządzeń drukujących prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym serwisem.