Filtruj według

Tonery

Jest 607 produktów.

Pokazano 1-50 z 607 pozycji

Aktywne filtry

Aby drukarka funkcjonowała w prawidłowy sposób, toner do drukarki powinien być odpowiednio dobrany. W ofercie sklepu znajdą Państwo zarówno oryginalne tonery do drukarek, ale także dobrej jakości zamienniki. 

Oryginalne tonery do drukarek

Oryginalne produkty i elementy do drukarek cechuje przede wszystkim wyższa jakość i wydajność. Produkty od konkretnych producentów są jednak zdecydowanie droższe. W ofercie sklepu znajdują się oryginalne tonery od takich producentów jak na przykład Samsung, Hp, Brother, Triumph Adler, Kyocera. Jak wiadomo, na rzeczywistą wydajność wpływa przede wszystkim rodzaj drukowanych dokumentów, jednak tonery te charakteryzują się wydajnością do nawet 20 000 stron. Oryginalne tonery do drukarek od Konica Minolta to produkty certyfikowane, które wystarczą nawet na 11 000 stron. Ich cena jest zdecydowanie niższa, ale jakość wydruku pozostaje dalej świetna. Wszystkie oryginalne tonery są nowe, hermetycznie zapakowane i posiadają dwuletnią gwarancję. Produkty te powstają zgodnie z certyfikatami ISO 9001 i 14001. Wszystkie są gotowe do użycia zaraz po zakupie.

Wysokiej jakości zamienniki

Zamienniki do drukarek zapewniają wydajność nawet do 26 000 stron, jednak ceny są z pewnością bardziej zadowalające. Tonery od firm takich jak: Brother, Kyocera czy Canon są stale dostępne w ofercie sklepu internetowego. Zamienniki te, to wysokiej jakości produkty, które gwarantują wysoką jakość wydrukowanych dokumentów, ale przede wszystkim niską cenę. Wszystkie tonery posiadają 24-miesiączną gwarancję. Ich ogromną zaletą jest zwiększona pojemność, która przewyższa tonery oryginalne. Zamienniki również posiadają chip, który umożliwia pracę nawet z najnowszym oprogramowaniem dla drukarek. Wszystkie produkty są nowe, zapakowane w folie i tekturowy kartonik. Po zakupie produkt jest gotowy do pracy. 

Tonery do drukarek laserowych cechuje wysoka wydajność i jakość drukowanych dokumentów. Zarówno zamienniki jak i oryginalne produkty dobrze sprawdzają się w zaciszu domowym czy w pracy. Dobry toner do drukarki to gwarancja druku kilku tysięcy stron.