LEXMARK

Podkategorie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości tusze do drukarek atramentowych Lexmark tj. Lexmark Impact S 302, Lexmark Impact S 305, Lexmark Impact S308 Lexmark Platinum PRO 902, Lexmark Platinum PRO905Lexmark Interact S 602, Lexmark Interact S605 i wielu innych modeli. Kompatybilność możesz sprawdzić na stronach poświęconych osobnym tuszom.

Lexmark - producent drukarek i materiałów eksploatacyjnych

Lexmark to amerykańska firma założona w 1991 roku zajmująca się dostarczaniem urządzeń drukujących oraz powiązanych z nimi akcesoriów. Uważana jest za jednego ze światowych liderów rozwiązań drukowania i przetwarzania obrazów oraz usług zarządzania drukiem. Choć w 2012 roku firma zaprzestała wytwarzania drukarek atramentowych, ich urządzenia nadal cieszą się dużą popularnością i spełniają najwyższe standardy wśród podobnych produktów. Aby zapewnić sobie dobrej jakości wydruki, drukarki atramentowe Lexmark wymagają odpowiednich tuszy, które wydobędą pełnię możliwości z tych efektywnych urządzeń.

Kompatybilne zamienniki tuszy Data Jet

W naszej ofercie znajdziesz tusze zamienne renomowanej i doświadczonej firmy Data Jet, które gwarantują bezpieczną i długą pracę twojej drukarki. Każdy produkt jest fabrycznie nowy i objęty 24-miesięczną gwarancją, dzięki czemu nie musisz obawiać się co do skutków jego użycia. Nasze tusze mają zwiększoną pojemność w porównaniu do oryginalnych materiałów. Ich wydajność osiąga od 12 do nawet 16 ml i dostępne są we wszystkich kolorach. Profesjonalne wykonanie sprawia, że tusze Data Jet zapewniają ostre, wyraźne i nasycone kolorami wydruki, które doskonale się prezentują, a to wszystko w atrakcyjnie niskiej cenie, która pozwala na zaoszczędzeniu na wielostronicowych dokumentach i zdjęciach. Możesz mieć pewność, że wszystkie materiały eksploatacyjne są dostosowane do najnowszego oprogramowania drukarek Lexmark dzięki nowoczesnemu chipowi, który zapewni stabilną i niezakłóconą niczym pracę twojego urządzenia. Jeśli chcesz z przyjemnością patrzeć na wydrukowane strony, zakup tuszy w naszym sklepie internetowych ci to zagwarantuje.