LEXMARK

Podkategorie

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Tonery do drukarek Lexmark

Zakup drukarki laserowej to świetny wybór - mimo droższej początkowej inwestycji, można cieszyć się tańszą eksploatacją sprzętu w przyszłości. Tonery są znacznie wydajniejsze oraz dłużej zachowują swoje właściwości. Mimo to, tusz w formie proszku znajdujący się w tonerze też się kiedyś kończy, a sam toner należy wymienić, aby móc dalej cieszyć się doskonałym wydrukiem. Wybór takiego tonera nie może być przypadkowy - musi być on dokładnie dopasowany do modelu drukarki.

Lexmark - światowy lider rozwiązań drukowania

Lexmark to amerykańska marka tworząca sprzęty wysokiej jakości z zakresu produktów do druku i skanowania obrazu. Ich innowacyjne rozwiązania i nowatorskie technologie ułatwiają klientom z całego świata w codziennym funkcjonowaniu, obsłudze danych i przetwarzania obrazów. Ich zasięg to aż 170 krajów. Firma Lexmark stara się działać według społecznej odpowiedzialności biznesu, opracowując projekty zapewniające zrównoważoną przyszłość. Ich drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne nadawały i nadają kierunek dzisiejszemu rynkowi sprzętu z zakresu przetwarzania obrazów. Obecnie firma wycofała się z produkcji drukarek atramentowych.

Tonery zamienne do drukarek laserowych Lexmark

Oferta naszego sklepu zawiera wysokiej jakości zamienniki stosowane do różnorodnych modeli drukarek firmy Lexmark. Nasze tonery zamienne są jeszcze bardziej wydajne, niż oryginalne tonery, ponieważ posiadają zwiększoną pojemność w stosunku do oryginałów. Każdy z oferowanych tonerów jest kompatybilny z określonymi modelami urządzeń drukujących, które są wymienione w opisie każdego z produktów. Jeśli Twoja drukarka jest na tej liście - możesz być pewien, że toner będzie stuprocentowo dopasowany do Twojego sprzętu. Dzięki chipom najnowszej generacji tonery współpracują z najnowszymi aktualizacjami i oprogramowaniami Twojego urządzenia. Nasze zamienniki to także gwarancja doskonałego wydruku, z odpowiednim nasyceniem barw i głębią kolorów oraz czerni.

Bądź ekonomiczny i zaufaj naszym tonerom zamiennym - wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta i posiadają odpowiednie certyfikaty ISO. Dopasuj toner do swojego modelu drukarki Lexmark!