Firma jest już na rynku ponad 13 lat. Od samego początku działalności prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych, wielofunkcyjnych, jak i kserokopiarek. Nasza obecność na rynku od 2009 roku pozwoliła nam na nieprzerwane dostarczanie najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych, a tym samym pozwoliło to nam na wypracowanie konkretnych standardów i procedur, dających solidne podstawy do współpracy z największymi firmami, sektorem publicznym czy dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych.

Świadczymy usługi w zakresie:

Serwisowania drukarek laserowych
Laserowych kserokopiarek oraz przeglądy i naprawy — urządzeń peryferyjnych takich marek HP, Lexmark, Samsung, Brother, Xerox, Dell, Epson, Kyocera, OKI, Konica Minolta, Panasonic, Philips, Develop, Olivetti itp.

Dzierżawy kopiarek
To doskonały sposób na oszczędność w Twojej firmie. Dzierżawa kserokopiarek
pozwala Ci płacić tylko za wydrukowane strony. Oferujemy również wynajem drukarek oraz
urządzeń wielofunkcyjnych.

► Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek

        - Materiały eksploatacyjne - oryginalne

        - Materiały eksploatacyjne - zamienniki

Tonery, bębny, folie,unity, developery, tusze itp. Błyskawiczne terminy realizacji zamówień, nawet tego samego dnia na terenie Mokotowa; Ursynów, Sadyba, Służewiec, Wilanów, Okęcie, Raszyn, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Wólka Kosowska, Grójec, Piaseczno, centrum i cała Warszawa.

► Naprawy drukarek laserowych 

Wstępna diagnoza jest bezpłatna, realizowana po dostarczeniu urządzenia przez klienta do naszego serwisu. W przypadku dużych urządzeń drukujących prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym serwisem 535 90 22 66

► Co więcej:

Oferujemy dojazd do klienta na terenie Warszawy (Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Śródmieście, Białołęka, Tarchomin itp.) Legionowo, Jabłonna, Piaseczna i okolic południowej Warszawy.

Chcesz kupić urządzenie ?

                    Naszym stałym klientom doradzimy w wyborze drukarki, kserokopiarki, oferujemy sprawdzone rozwiązania druku biurowego, tanie tonery, materiały eksploatacyjne, podzespoły - oryginalne ale i zamienniki. Pomagamy optymalizować i kontrolować koszty wydruków w Twojej firmie.   

Jak do nas dojechać

Konstruktorska 6; Służew - Mokotów - prosimy o telefon przed przyjazdem.