HP

Podkategorie

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-50 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Firma Hewlett-Packard ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych i specjalizuje się w produkcji komputerów przenośnych, serwerów oraz drukarek. Urządzenia HP słyną ze swojej niezawodności, wytrzymałości oraz są proste w obsłudze. Dzięki uznaniu klientów z całego świata przedsiębiorstwo obecnie zajmuje wiodącą pozycję w branży IT. 

Użytkowanie drukarek HP gwarantuje najwyższą satysfakcję z posiadanego sprzętu oraz pozwala sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Urządzenia HP dzięki możliwości druku z wykorzystaniem szerokiej palety barw poradzą sobie z najbardziej wymagającymi ilustracjami, a także zapewnią wysoką wydajność w trybie monochromatycznym. Wytrzymałość wydruku sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, intensywna barwa nie wyblaknie nawet w przeciągu kilku lat. 

Nasze tusze

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości zamienniki gwarantujące maksymalną wydajność oraz najwyższą jakość wydruku. Wszystkie dostępne produkty posiadają zwiększoną wydajność względem oryginalnego tuszu. Kupując u nas otrzymujesz gwarancję na 24 miesiące. Tusze posiadają certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001 co jest dowodem na ich najwyższą jakość. Tusze wyposażone są w chipy najnowszej generacji, które zapewniają kompatybilność z najnowszymi oprogramowaniami drukarek. Produkty są zapakowane hermetycznie w folię oraz tekturowe pudełko. Po rozpakowaniu nie wymagają żadnych innych działań i są gotowe do użycia. 

Nie wiesz jaki tusz do drukarki HP wybrać?

Podczas eksploatacji drukarki HP należy pamiętać, że każdy model wymaga korzystania z odpowiedniego tuszu. W celu dopasowania właściwego produktu konieczne jest odszukanie oznaczenia modelu danej drukarki. W naszym sklepie internetowym po przejściu na stronę produktu są podane dokładne informacje, z jakimi modelami dany tych jest kompatybilny. W przypadku wątpliwości dotyczących dopasowania tuszu do modelu drukarki prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Numer telefonu oraz adres e-mail znajduje się w zakładce Informacja o sklepie.