EPSON

Podkategorie

Jest 86 produktów.

Pokazano 1-50 z 86 pozycji

Aktywne filtry

Epson to jedna z najbardziej rozpoznawalnych japońskich firm, od lat dostarczająca na rynek profesjonalne produkty biurowe - m. in. skanery, projektory, plotery oraz różnego rodzaju drukarki. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości tusze do wszystkich najpopularniejszych modeli drukarek Epson. Warto wiedzieć, że oferowane w naszym sklepie zamienniki, są nie tylko o wiele tańsze, niż oryginalne tusze, ale także bardziej wydajne (pozwalają bowiem na wydrukowanie większej ilości stron, niż fabryczne tusze do drukarki Epson).

Epson - zakochaj się w drukowaniu

Firma Epson, działająca na rynku już od 1975 roku, zdobyła swoją popularność przede wszystkim dzięki najwyższej jakości komponentom, używanym do produkcji codziennych urządzeń biurowych. Między innymi z uwagi na to, Epson najczęściej prowadzi w cyklicznych rankingach najlepszych i najbardziej wydajnych drukarek.

W ofercie firmy można obecnie znaleźć nie tylko standardowe drukarki atramentowe i laserowe, ale także wielkoformatowe, igłowe, a nawet metkownice. Oryginalne tusze do drukarek Epson są jednak stosunkowo droższe. Z tego względu, bardzo dużą popularnością cieszą się właśnie zamienniki.

Tusze do drukarki Epson - gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie tusze dostępne na naszej stronie internetowej spełniają normy Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej i posiadają ważne certyfikaty ISO 9001 i 14001. Ponadto, na wszystkie oferowane produkty przysługuje 24 miesięczna gwarancja. Sprzedawane przez nas tusze do drukarki Epson są wyposażone w specjalne, nowoczesne chipy, pozwalające uzyskać pełną kompatybilność z najnowszym oprogramowaniem urządzenia. Dzięki temu, ich funkcjonowanie nie różni się niczym od fabrycznych, oryginalnych tuszy.

Dodatkowo, warto pamiętać, że wszystkie sprzedawane przez nas produkty są hermetycznie pakowane przed wysyłką, dodatkowo zawijane w ochronną folię i na koniec umieszczane w suchym, tekturowym opakowaniu.

Czarne i kolorowe tusze do drukarki Epson dla każdego modelu

W naszej ofercie znajdą państwo czarne i kolorowe tusze do drukarki Epson, współpracujące zarówno ze starszymi, jak i najnowszymi modelami, takimi jak m. in: Workforce, Workforce Pro, Stylus, Stylus C, Stylus D, Stylus DX, Stylus Photo, Stylus Office, Expression Home, Expression Premium, Epson D, Epson DX, Epson L, Epson S, czy Epson SX.