SHARP

Podkategorie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Tonery Sharp - znakomita jakość zamiennika Data Jet w niższej cenie

Urządzenia japońskiej marki Sharp słusznie uchodzą za jedne z najlepszych na rynku, jednak wysoka cena oryginalnych materiałów eksploatacyjnych z pewnością może być uznana za ich poważną wadę. Jest to szczególnie istotne w przypadku drukarek, zwłaszcza jeżeli są one intensywnie wykorzystywane, na przykład do druku na co dzień. Tonery Sharp to jedne z droższych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, stąd rozsądnym pomysłem jest zastępowanie ich zamiennikami. Na szczęście DataJet oferuje bardzo wysokiej jakości zamienniki tonerów Sharp o dużej wydajności. Nie tylko są one w 100% kompatybilne z urządzeniami Sharp (między innymi dzięki chipom najnowszej generacji, które zapewniają płynną współpracę z oprogramowaniem drukarek).

Tonery Sharp – co jeszcze zyskasz dzięki zamiennikom Data Jet

Data Jet to producent najwyższej jakości zamienników do urządzeń różnych marek. Zamienniki Data Jet tonerów do urządzeń Sharp są wykonywane w całości z nowych części. Po wyjęciu z hermetycznego opakowania i usunięciu folii zabezpieczającej są od razu gotowe do zamontowania w drukarce i podjęcia pracy. O ich wysokiej jakości najlepiej świadczy to, że posiadają certyfikaty ISO 9001 i 14001 i są przez producenta objęte gwarancją na 24 miesiące.

Tonery Sharp – do których urządzeń będą pasowały

Dostępne zamienniki tonerów Sharp będą pasowały do urządzeń serii Sharp AR, Sharp UX, Sharp FO, Sharp NX oraz Sharp MX. W opisach poszczególnych tonerów znajdziecie Państwo dokładną informację, do którego typu urządzenia przeznaczone są dane tonery Sharp. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, który toner będzie pasował do poszczególnych urządzeń – chętnie służymy naszym ponad 10-letnim doświadczeniem i pomocą w doborze właściwego tonera. Wysoka jakość obsługi klienta jest dla nas priorytetem. W Warszawie, Raszynie, Konstancinie-Jeziornej, Magdalence, Wólce Kosowskiej, Grójcu i Piasecznie złożone u nas zamówienia mogą zostać zrealizowane nawet tego samego dnia!