Oryginały

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Toner to barwny proszek służący do wydruku kolorowego bądź czarno-białego. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne tonery do drukarek laserowych marki Samsung oraz Konica Minolta. Są to uznane azjatyckie firmy zajmujące się produkcją m.in. urządzeń do druku.

Tonery Konica Minolta

Znajdą Państwo u nas czarne i kolorowe tonery, dzięki czemu mogą Państwo dobrać barwnik zarówno do druku wielobarwnego, jak i do klasycznego czarno-białego formatu wydruku. Oferowane produkty pasują do takich modeli urządzeń jak Bizhub 223, Bizhub 283, Bizhub C227 czy Bizhub C287 oraz wielu innych. Dzięki tym tonerom wydruk z wykorzystaniem sprzętu Konica Minolta będzie spełniał standardy najwyższej jakości

Tonery marki Samsung

Oferujemy również różnorodne tonery rozpoznawalnej marki Samsung. Nasze tonery nadają się do modeli drukarek SL-X4220, SL-X4250 czy SL-X4300. Podobnie jak produkty marki Konica Minolta, tonery marki Samsung występują w kilku kolorach. Ich wydajność wynosi około 20 000 stron w zależności od rodzaju drukowanych plików.

Udogodnienia

Każdy z oferowanych przez nas produktów jest objęty 24-miesięczną gwarancją, dzięki której wszelkie uszkodzenia tonera skutkują darmową naprawą bądź wymianą komponentu na nowy. Tonery posiadają certyfikaty ISO 9001 i 14001 świadczące o ich wysokiej jakości.

Umożliwiamy również konsultację z naszym zespołem technicznym, który pomoże dobrać odpowiedni toner zależnie od Państwa urządzenia. Dzięki temu drukarka zapewni wydajny jakościowo i ilościowo druk bez ryzyka awarii czy niekompatybilności sterowników.